VĒLATIES KĻŪT PAR INTELEKTA TRENERI?

Intelekta treneru asociācija darbojas jau 75 valstīs un mūsu treneri nodarbības vada 25 valodās. Intelekta trenera profesija ir reģistrēta kā intelektuālais īpašums.

Aicinām pievienoties mūsu starptautiskajai intelekta treneru kopienai un palīdzēt cilvēkiem mainīt savu domāšanu, harmonizēt iekšējo stāvokli un kļūt apzinātākiem. 

Kļūstot par intelekta treneri, Jūs varēsiet:

  1. iegūt drošību par savu nākotni - lietošanai gatavs starptautisks bizness, bez riska un ar neierobežotām iespējām gūt ienākumus un īstenot savus sapņus;
  2. iegūt neatkarību - profesija darba tiešsaistē ar brīvi izvēlētu darba laiku un apjomu, nav nepieciešama speciāla izglītība, bet ir izstrādāti noteikumi un nodrošinātas apmācības;
  3. būt saiknē ar cilvēkiem - organizēt apmācību grupas, palīdzēt cilvēkiem būt resursā, izmantot mūsdienīgas metodes un radošu pieeju kursu vadīšanā.

Beit šeit varat izlasīt manis tulkotu grāmatu "Intelekta treneri veido uzņēmumu Nr. 1 pasaulē" un uzzināt:

  • kas ir šī jaunā intelekta trenera profesija un kā radās ideja par to,
  • ar ko tā ir labāka par citām,
  • kā šī profesija var palīdzēt Jums iegūt drošību, ieraudzīt un īstenot dažādas iespējas, vienmēr būt resursā, būt neatkarīgam no apkārtējiem apstākļiem un palīdzēt miljoniem cilvēku visā pasaulē.

Intelekta treneru priekšrocības


Meklējam domubiedrus